Radi by ste svoje líčenie do práce osviežili novými farbičkami a vychytávkami? Ak áno, tak si pozrite nasledujúce video – kde vám ukážem ako sa rýchlo nalíčiť do práce tak, aby prežiarilo váš pohľad a vyzeralo prirodzene. Nazvala som ho líčenie zo série 3×3, to znamená líčenie za 3 minúty a len s 3 tieňmi.

Vačšina žien nemá ráno veľmi veľa času a ak patríte medzi ne – tak toto líčenie je ako stvorené pre vás. Základom kvalitného líčenia je kvalitný podklad – správne zvolený tón a farba makeupu, konzistencie, ktorá vám sedí k tónu vašej pleti. Tento zafixujeme púdrom – ideálne transparetným. Následne vykontúrujeme tváričku brozerom, a nanesieme líčka a vrhneme sa na líčenie očí.

Pri líčení je doležité – aby sme používali líčidlá – ktoré sú kvalitné, s ktorými sa vám dobre pracuje, ktoré vydržia a neopadávajú. Potom je radosť z líčenia evidentná a hlavne vás to stimuluje líčiť sa a tie komplimenty, ktoré budete žať od vášho okolia – fúú budú stáť za to  :).

No fakt nie je nič horšie – ako pracovať s nekvalitnými tieňmi, makeupmi – pretože keď ich dáte na oči,či pleť – vyzerajú neprirodzene, padajú a vytvárajú pandie oči, po pár hodinách sa zlejú do čiarky – a len to v nás vzbudí nechuť sa líčiť nabudúce.

V praxi sa stretávam so žienkami, ktoré by sa aj rady líčili, ale nevedia ako na to – čo predsa nie je problém a všetko sa dá naučiť, aj keď si myslíte, že ste totálny antitalent na líčenie :). Pretože keď niekto chce – všetko sa dá naučiť.

Vačšinou žienky nevedia ako vysoko si naniesť tieň, akú farbu si vybrať, kam ho a ako ho naniesť – a tak keď absolvujú u mňa hodinku krásy a minikurz líčenia – tak je úžasné vidieť, ako to bravúrne zvládli už počas prvého razu … a tiež, že ich začalo líčenie baviť, aké sú na seba hrdé – že to dokázali a hlavne sú prekvapené, ako rýchlo im to išlo a ako ľahko im to išlo. Sú nadšené z toho ako ľahko sa vecami, ktoré mám pracuje a logicky, že chcú ich mať u seba doma, čo najskôr – lebo konečne našli to, čo hľadali. A potom každé ráno praxujú a nalíčia oči, tváričku tak, ako som ich to naučila a ich okolie sa nestíha čudovať :).

Takúto hodinku krásy môžete u mňa absolvovať aj vy. Napíšte mi viacej o vás a čo by ste chceli docieliť či už na pleti alebo v líčeni na martina@poradkyna.sk.

A teraz už prejdime k dnešnému líčeniu.

V dnešnom líčení som zvolila dva prirodzené oddtiene: prekrásnu sivastú matnú farbičku (cashmere haze), do ktorej som zapustila bledú dymovú trblietkavú (smokey quartz) a celé oko som okontúrovala zelenočiernym tieňom (emerald noir) pre zvýraznenie. Na perách mám pololesklý rúž v oddtieni haute pink. Všetko som nanášala našimi novými superjemnými štetcami. /všetko samozrejme k objednaniu u mňa a s výukou osobne alebo cez skype kameru/

A teraz si už pozrite video s návodom na rýchle rožžiarujúce líčenie do práce.

VIDEO: RÝCHLE ROZJASŇUJÚCE LÍČENIE DO PRÁCE

Verím, že sa vám video páčilo, a že toto líčenie vyskúšate rovno do práce.

Ešte sa vám môžu páčiť tieto článkym (kliknite na link pre ich prečítanie)

Ak sa vám tento článok a video páčilo, tak to kľudne zdieľajte ďalej.

Majte krásny dník a nech sa vám darí.

vaša Maťka

Martina Lamošová

“Pomáham Ženám objaviť a umocniť svoju krásu Líčením a Správnou starostlivosťou o pleť z pohodlia domova. Blog s videami a tipmi pre krásnu pleť a ako sa sama nalíčiť nájdeš na stránke www.Poradkyna.sk”

PS: Ak sa vám páči moja práca a ak by ste si aj vy radi postupne vybudovali vaše úspešné podnikanie/hobby pod mojím vedením a coachingom, popri tomu, čomu sa aktuálne venujete  – tak kliknite sem – a napíšte mi viacej o sebe.   

PS: Ak by ste sa radi zdokonalili v líčení od základov z pohodlia domova – tak toto by sa vám mohlo páčiť .