Máte radi rýchle líčenia, ktoré zvýraznia váš pohľad? Tak o jedno také sa s vami dnes podelím v dnešno videu. Za 3 minúty a len 3 tiene 🙂 Ak vás to zaujíma – tak si určite pozrite video nižšie – kde vám ukážem ako na to.

Dnešné video je ukážkou toho, že aj večerné líčenie môže byť rýchle a môže byť zároveň jednoduché. Nie je to o počte tieňov, ktoré použijeme, ale o ich farebnej kombinácií a o tom, kde a ako ich nanesieme. Podľa toho, akú kvalitu si vyberieme, tak dlho líčenie vydrží a bude nás tešiť.

Ja pracujem s týmito tieňmi, pretože sa môžem na ne spoľahnúť, že perfektne chytia na očko, že vydržia a nezlejú sa do čiarky, že vždy finálna podoba farby vyzerá krásne a že sú vláčne, jemné, šetrné k pokožke oka, ktorú mám ja sama citlivú. Majú pigment, ktorý je sýty a tak líčenie s nimi je rýchle – pretože farbičky chytajú tak ako majú … tiene  obsahujú minerály, ktoré predžujú trvácnosť tieňov a tiež majú benefity pre pokožku. A klientky sú z nich nadšené – pretože mojím cieľom je  – aby moje klientky žali komplimenty kade chodia  🙂 . Aby sa vedeli rýchlo a krásne nalíčiť v pohodlí domova – a tak ma nepotrebovali na líčenie – na akúkoľvek udalosť – kam sa chystajú … a vlastne sa stanú sami sebe vizážistkami. Ak by ste sa chceli stať sama sebe vizážistkou aj vy – napíšte mi viac o sebe na martina@poradkyna.sk .

Veď vedieť sa nalíčiť na akúkoľvek udalosť je veľká výhoda a v dnešnej dobe je to nevyhnutnosť a berie sa to ako samozrejmosť vedieť byť upravená. Pamätám si – ako som sa ja sama nevedela poriadne nalíčiť – používala som maximálne hnedú a šedú a tekutú linku … a keď som objavila taje kombinácií farieb a naučila som sa čo sa kám dáva a prečo – tak ma líčenie začalo neskutočne baviť – až sa poradenstvo s pleťou a líčením  a zaúčanie nových žienok  v našom tíme a to tiež robiť – stalo mojou hlavnou prácou  :).

Teraz už poďme k líčeniu.

Na toto líčenie som použila 3 tiene (matný rozjasňujúci, matný sivastý, a temnú emerald zelenkavú s jemnými trblietkami) a tekutú čiernu linku vo fixke a matný rúž always apricot. Nanášala som ich kvalitnými špeciálne zrezanými štetcami s kvalitnými štetinkami, ktoré neskutočne uľahčia a urýchlia líčenie a prácu s tieňmi.

Vždy kladiem dôraz na dôležitú vec a to je kvalitný makeup, púder, bronzer a líčka a potom sa vrhnem na líčenie očí a pier. Pretože dokonale nalíčené oči a pery nestačia – ak je oranžový makeup, či roztečený makeup 🙂 . Chceme predsa vyzerať krásne kompletne, ta ne?  🙂

A teraz si už pozrite video s návodom na rýchle večerné líčenie.

VIDEO: RÝCHLE VEČERNÉ LÍČENIE

Verím, že sa vám video páčilo, a že toto líčenie vyskúšate či na večer s priateľmi alebo možno aj do práce  🙂

Ešte sa vám môžu páčiť tieto článkym (kliknite na link pre ich prečítanie)

Ak sa vám tento článok a video páčilo, tak to kľudne zdieľajte ďalej.

Majte krásny dník a nech sa vám darí.

vaša Maťka

Martina Lamošová

“Pomáham Ženám objaviť a umocniť svoju krásu Líčením a Správnou starostlivosťou o pleť z pohodlia domova. Blog s videami a tipmi pre krásnu pleť a ako sa sama nalíčiť nájdeš na stránke www.Poradkyna.sk”

PS1 : Ak sa vám páči moja práca a ak by ste si aj vy radi postupne vybudovali vaše úspešné podnikanie/hobby pod mojím vedením a coachingom, popri tomu, čomu sa aktuálne venujete  – tak kliknite sem – a napíšte mi viacej o sebe.   

PS2: Ak by ste si radi nechali poradiť s pleťou a chceli sa o ňu naučiť správne starať na hodinke krásy – tak mi napíšte na martina@poradkyna.sk . 

PS: Ak by ste sa radi zdokonalili v líčení od základov online z pohodlia domova – tak toto by sa vám mohlo páčiť .