Chcete mať makeup nanesený ľahúčko a rýchlo a hlavne precízne a bez šmúh? Tak tento článok je práve pre vás. Vo videu nižšie vám predstavím vecičku, ktorá je našou horúcou novinkou – a tiež vám ukážem ako sa jednoducho používa.

Ako chcete, aby vyzeral váš makeup?

Chcete silné krytie, alebo chcete prirodzený look?

Máte pleť v elegantnom veku s jemnými vráskami alebo máte 18 🙂? … podľa toho akú máte pleť a čo chcete docieliť – podľa toho si vyberajte štruktúru makeupu a tiež čím ho budete nanášať.

Vo videu používam na nanášanie našu horúcu novinku inteligentný makeup 3D – ktorý okrem toho že krásne prirodzene kryje – chráni a vyživuje pleť … a je v dvoch variantách – rozjasnujúcej a matnej.

A teraz si pozrite už video s návodom ako na to a tiež sa dozviete o vecičke, ktorá vám zjednoduší nanášanie makeupu.

VIDEO :

Čo poviete na kefku z videa – super, že?

Ja sama som nadšená ako aj moje klientky z tejto mega kefky – a hlavne ako rýchlo a jednoducho sa vdaka nej pracuje s makeupom. Vdaka mega husto vkladaným štetinkám neviete urobiť šmuhy od makeupu a čo je super jasné, že ju viete používať s tekutejšími makeupmi , našimi pôvodnými alebo našimi CC.

Každopádne stojí za to ju mať doma … a uľahčiť si ranné nanášanie makeupu :).

Ak ste sa naučili niečo nové, alebo sa vám jednoducho video páčilo – zdieľajte dalej.

Ak vás kefička očarila a chceli by ste si ju Objednať, zakúpiť či vyskúšať tak mi písnite – klik sem.

Ešte sa vám môže páčiť:

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.