Zlaté prežiarujúce líčenie vyzerá veľmi prirodzene a pripomenie nám aj čaro dovolenky, a premení pokožku na pobozkanú slnkom. V dnešom videu si ukážeme naozaj jemné líčenie očí v zemitých tonoch a budeme používať mega vychytávku a to sú zlaté rozjasnujúce kvapky .

Na pery nanesieme coralovú fixu … ktorá dotvorí toto krásne líčenie. 

Začnem samozrejme tým, že pleť ošetríme a urobíme skvelý podklad na pleť. To je základ. Pretože ak podklad pod makeupom nie je správne zvolený … potom makeup a líčenie nevydrží..   Ak máte pred sebou zátažový den … či večer … tak doporučujem použiť 3 mega fixátory … pod makeup, pod očné tienie a tiež na zafixovanie coho celého v spreji.

Potom zoberieme telový tienom a vykreslíme oko, do záhybu pridáme tmavšiu verziu … a vykontúrujeme tváričku, nanešieme líčka, a ide sa na rozjasnovanie … . 

Budeme používať aj prsty aj štetček ktorý je na to extra vhodný. 

Pozrite si video …

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak by ste sa radi naučili vychytávky od Maťky, či si chceli od nej poradiť alebo s nou dohodnúť spoluprácu …. ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.