Stalo sa vám, že nanesený mejkap vyzeral príliš silno, prípadne sa vám ho nepodarilo poriadne naniesť alebo ste si neni isté, ako presne by sa mal mejkap nanášať? Tak si pozrite video nižšie, podelím sa s vami o jednoduché techniky ako nanášať mejkap rôzne, podľa toho, akú má konzistenciu.

 

Chyby. Ako určite NEnanášať Mejkap

  • rozbodkovať si mejkap po po pleti 
  • šúchať si mejkap dlaňami po celej pleti krúživo
  • príliš veľa mejkapu na prstoch alebo štetci
  • dlhé ťahy šúchaním – vyrobia šmuhy

Pozor nie je mejkap ako mejkap

  • ak si vyberiete nevhodnú konzistenciu na váš typ pleti – bude vás mejkap sušiť alebo sa bude roztekať
  • pozor na krém, aký dáte pod mejkap – príliš mastný krém = roztečenie, žiadny krém = chyba, lebo budete mať šupiny

VIDEO  – Ako správne nanášať makeup

 

Ivestícia do kvalitného mejkapu sa vždy oplatí … mejkap je nanesený na najväčšiu plochu tváre a tá keď dobre vyzerá, stačí sa už len jemne dolíčiť a vyzeráte tip top. Nič horšieho ako dokonalé vlasy, dokonale nalíčené oči, dokonalé oblečenie a roztečený, lesklý, stratený mejkap. 

Verím, že vám toto video pomohlo, že ste sa niečo nové naučili

Ak sa vám článok a video páčilo – tak ich kľudne zdieľajte ďalej. Ak si chcete doplniť veci do svojho portfólia, tak sa mi ozvite (ak ešte nemáte svoju kozmetickú poradkyňu)- väčšinu z nich mám skladom.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi.