Klieštiky na riasy. Skvelá vecička, ktorú keď používame správne dokáže krásne dvihnúť a vytočiť riasy a tým viac “otvoriť” očko. V dnešnom videu sa s vami podelím ako na to. 

Doležité je začať už pri výbere správnych klieštikov na riasy.

Vyberajte si klieštiky metalické – kovové, nie plastové, pretože tie kovové sú silnejšie a lepšie priĺnú a lepšie vytočia. Kupujte si tie, ktoré majú gélovú podložku na klieštikoch. Tie, čo používam vo videu – máme u nás ako novinku a fakt sú výborné … klientky ich porovnali s tými, čo používajú a boli nadšené z toho, ako dokonale vytočili riasy.

Ak ste nikdy klieštiky nepoužívali – tak si ich používanie natrénujte – hlavne polohu, aby ste ich správne umiestnili na očné viečko tak  – aby ste si ho nepricvikli.

Pricviknutiu budete predchádzať tak, že stláčať klieštiky budete pomaličky – a ak by ste cítili, že náhodou stláčate pokožku pri riasach  – tak len ich trošku posuniete a stlačíte. Dôležité je držať klieštiky stlačené cca 3 sekundy.

Môže aplikovať klieštiky na riasy len ku koreňom rias, alebo na tri časti rias  – ku koreňu, na stred a na končeky. Treba si vybrať, ktorý spôsob bude najlepšie fungovať na vaše riasy .

Teraz si už pozrite video – kde sa s vami podelím – ako na vytáčanie rias klieštikmi.

VIDEO Ako používať klieštiky na riasy

Rekapitulácia:

Môžete zvoliť dva spôsoby.  Alebo vytočíte klieštikmi riasy pred nalíčeným špirály alebo najskôr nanesiete jednu vrstvu špirálky a potom vytočíte riasy. Vyskúšajte oba spôsoby a porovnajte si, ktorý efekt na riasach sa vám bude páčiť viac.

Ešte sa vám môže páčiť 

Ak sa chcete vyhnúť vytáčaniu rias a chcete mať krásne krásne veľké dlhé riasy – môžete to docieliť správnou technikou a správnym výberom špirálky.

Ak sa vám tento článok páčil, tak ho kľudne zdieľajte ďalej,  ak chcete prísť ku mne na hodinku krásy,  kde vám nastavím vhodnú starostlivosť na vašu pleť a vyberiem správny makeup a ukážem rozjasňujúce líčenie – tak mi napíšte.

Majte krásny dník a teším sa na vás.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi.