Ak neviete úplne, čo s tmavými kruhmi, ako ich prekryť … tak čítajte ďalej  a mrknite si videjko . 

Tmavé Kruhy Pod Očami sú vlastne žilky a cievky, ktoré presvitajú cez tenučkú pokožku okolo očí. Táto pokožtička má len cca asi 0.5 milimetra oproti 2 mm inde :). Preto je v očných partiách všetko tak skoro vidno 🙂 a preto sa o očné okolie treba pekne starať, lebo je to tá najjemnejšia časť našej tváre spolu s perami 🙂

Niekto má modré kruhy pod očami, niekoho kruhy sú do zelena alebo až čierna. To závisí od zafarbenia pokožky :). Keď je pokožka snedšia – tak idú kruhy do zelenkava, keď je extrémne bledá pokožka tak kruhy môžu vyzerať fakt až do čierna. 

Ako na ne? 

1. pekne sa vyspať a nestresovať sa, plus pozor na fajčenie, kávu a alkohol (rozširujú cievy)

2. existujú prípravky, ktoré fungujú hĺbkovo  a dokážu stiahnuť rozšírené cievky a zhustiť štruktúru pleti 

3. prekryť dekoratívnou kozmetikou – môžete mať napríklad tmavší pigment v okolí očí. 

Takže pekne sa o seba starať, oddýchnuť si, nebyť unavená, relaxovať, a dobre sa stravovať a doplniť to krémikmi a dekorativou. 

Pozrite si video a dozviete sa aj , čo a kam potrebujete naniesť, aby ste ich prekryli .

Verím, že ste sa niečo nové dozvedeli, a že už budete vedieť, kde presne nanesiete korektory a rozžiarovače, aby ste maskovali kruhy čo najlepšie :).

Ak sa vám článok a video páčilo – tak ich kľudne zdieľajte ďalej. Ak si chcete doplniť veci do svojho portfólia, tak sa mi ozvite (ak ešte nemáte svoju kozmetickú poradkyňu)- väčšinu z nich mám skladom.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi. 

Martina Lamosova

Martina Lamosova

Martina Lamošová

Blog O Kráse, Líčení, Úspechu od Martiny Lamošovej 

+421 918 51 60 20

skype: mmmattta

martina@www.poradkyna.sk

“Naučím Vás tipy Ako mať Krásnu Pleť, Ako sa Líčiť a Ako premeniť líčidlá a krémy, ktoré ženy Milujú,  na Extra Príjem”

PS. Ak máte kruhy pod očami a rady by ste ich vyriešili alebo sa ich naučili prekryť (a nemáte ešte svoju kozmetikú poradkyňu), napíšte mi na  martina@www.poradkyna.sk a rada vám ukážem ako na to. 

PS2. už máte svojich 7 tipov na krásu, ktoré by mala vedieť každá žena ? Ešte nie? KLIKNITE SEM a Zadajte Svoje Meno a Email a príde vám toto video obratom.