Túžite po čistých poroch, po tvári bez čiernych bodiek? V dnešnom videu sa s vami podelím o to, ako sa zbaviť čiernych bodiek úplne jednoducho. Ideme na to.

Upchaté pory , alebo teda čierne bodky ako ich voláme, sú vec, ktorá sa na tvári vytvára postupne. Je viac faktorov, ktoré ich spôsobujú – najčastejšie nesprávne návyky čistenia pleti, nevhodná kombinácia produktov, alebo jednoducho nečistenie a flákanie pleti :))…. .

Prečo je čistenie kľúčové ako prvý krok k čístým pórom?

Pretože každý večer, počas toho ako my spíme pleť nám detoxikuje. Ciže práve cez p’ory vylučuje na povrch pleti všetok “sajrajt” a to cez pot a maz … k tomu sa pridajú odumreté bunky a toto vytvorí spolu kašičku … ktorá sa vrstvička po vrstvička na seba ukladá … k zle vyčistenej pleti z včera, zvyškom makeupu, či jednoducho ku zvyškom z ovzdušia – ktoré sa nám “usadili” na pleti a lup vznikli nám upchaté pory. Necháme ich takto kvasiť pár rôčkov 😀 a poŕy sa musia roztiahnuť … lebo nános sa zväčšuje a až sa stane, že sa na povrchu vytvorí kôrka a “poklop” ktorý zakonzervuje tento sajrajtík a šup pridá sa baktéria a pupáááčik je na svete 😀 … áno …no môže to byť nechutné čítať :)) ale človek to takto super pochopí 😀 však :D.

A preto chceme mať nastavené správne prípravky a vedieť správny proces čistenia a celkovo starostlivosti pleti … aby sme ich na jednej strane vyriešili a na druhej aj robili prevenciu ich vzniku.

Ak máte dosť čiernych bodiek na vašej pleti – je čas na zmenu. Zmenu prístupu, zmenu prípravkov, a zmenu ranného a večerného rituálu. Rada vás naučím správny postup ako na to práve pre vašu pleť.  Ozvite sa.

A teraz už šup pozrite si VIDEJKO – kde vám ukážem 2 mega bojovníkov, ktorí zatočia s čiernymi bodkami ľavou zadnou.

VIDEO – čím vyčistím čierne bodky a upchaté pory

Dozvedeli ste sa niečo nové? Rozhodli ste sa pre zmenu prístupu 😀 po pozretí videjka? Supeeer :).  Možno ste sa rozhodli, že si chcete do svojho portfolia doplniť týchto dvoch fešákov 😀 .. áno? skvelé ozvite sa a dohodneme podrobnosti. Možno ste si ešte neni istí, ale láka vás ich vyskúšať .. kľudne dobehnite a vyskúšajte ich silu na vlastnej pleti.

Ešte by vás mohlo zaujímať 

Ak sa vám čítanie či videjko páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk 

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS:  Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.