Naša nová Ergonomická Hubka pre jednoduché nanášanie makeupu a dokonalý vzhľad za pár minút.

Opäť ďalšia skvelá novinka v našom portfóliu pre dámy, ktoré majú radi – dokonale nanesený makeup bez šmúh a ráno potrebujú byť hotové šup šup – rýchlo  🙂 .

Riešenie pre začiatočníka či pokročilého  – naša Ergonomická hubka na makeup. 

Čím je špeciálna? 

Je vyrobená zo špeciálnej špongie – ktorá má uspôsobené “póry” tak, aby necucali makeup do seba. Čiže mýtus : nepoužívam hubku – lebo papá veľa makeupu – je vyriešený.

Má jemný povrch, je neuveriteľne jemná k pokožke

Má 2 rôzne strany – špicatú a okrúhu  pre 2 rôzne použitia .

Špicatá časť sa používa napríklad okolo očí a na miesta, kde potrebujeme “lepší” cielenejší prístup – napríklad ňou môžme nanášať aj korektor pod oči a druhá časť je Guľatá – ktorú používame na nanášanie makeupu po celej tvári.

Líčenie touto ergonomickou hubkou je fakt jednoduché a zvládne to každá z vás. ČO je geinálne – nevznikajú žiadne šmuhy a makeup vyzerá dokonale.

Pozrite si video nižšie.

VIDEO:

Ako nanášať makeup hubkou na makeup ? 

Postupov je veľa – je dôležité, aby ste si vybrali ten, ktorý vám ide najlepšie. Najskôr hubku namočíme do vody a stlačíme, aby z nej odišla prebytočná voda. Potom na nu natlačíme bodku makeupu a roznesieme vkepávaním na celú pleť. Korekor nanesieme na pleť a potom zaklepeme hubkou.  Dôležité je vklepávať a nie “ťahať” hubku po pleti – lebo tým by ste si makeup stierali .

Je veľmi príjemná a jednoduchá na používanie. Dôležité z hygienického hľadiska je ju meniť každé cca 3_4 mesiace a ja mojim klientkám doporučujem prať ju v antibaktriálnom mydle po každom použití – nech je čistá. Ak by náhodou ostali zvyšky makeupu na nej – tak vynikajúco funguje – náš odličovač na oči.

Ak si ju chcete doplniť do svojho portfólia a naučiť sa s ňou pracovať – tak sa mi ohláste, ak už máte svoju poradkyňu MK – tak kontaktujte ju.

 Ešte vás môžu zaujímať  tieto články: (kliknite na link pre prečítanie)

Ak sa vám tento článok páčil, tak ho kľudne zdieľajte ďalej,  ak chcete prísť ku mne na hodinku krásy,  kde vám nastavím vhodnú starostlivosť na vašu pleť a vyberiem správny makeup a ukážem rozjasňujúce líčenie – tak mi napíšte.

Majte krásny dník a teším sa na vás.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi.