Vyhladená pleť a trvácny makeup

Túžili ste niekedy po niečom, čo by vám urobilo hladučkú pleť pod makeupom a hlavne hľadali ste niečo, čo by dokázalo predĺžiť trvácnosť vášho makeupu?  Ak áno, tak čítajte ďalej, vo videu vám ukážem jednu vecičku – fixatér – ktorá to dokáže.

Má veľmi ľahučkú príjemnú konzistenciu – nemastnú .. a veľmi ľahúčko sa natiera. Dáva sa maličké množstvo a hlavne na partie – kde sú póry, kde sa zvykneme lesknúť .
Potom necháme 10 sekúnd pauzu a nanesieme náš makeup  – či už podkladovú bázu, či CC krém alebo minerálny púdrový makeup.
Čo fixatér urobí je … ako ho nanášame na pleť – vlastne ho vtlačíme do pórov a tak ako nanesieme jemnučkú vrstvu na pleť – tak pleť ako keby vystierkujeme 🙂 .
  • Fixatér vyrovná nerovnosti na pleti a zanechá hodvábny povlak … na ktorý keď nanesieme makeup – tak vyzerá hladšie a hlavne predĺži jeho trvanlivosť , lebo makeup nie je nanesený priamo na pleť  – ale práve na tú vrstvičku fixatér
  • Fixatér jemnučko zmatní a prežiari pleť. 
  • Obsahuje napríklad aj minerál Kremeň  :). A práve minerály sú špecifické tým, že pohlcujú mastnotu do seba a zabraňujú prebytočnému lesknutiu.
  • Je bez parfému, neupchávajúci póry a vhodný aj na citlivé pleti.
A teraz si už pozrite VIDEO s ukážkou ako taký fixátor nanášať
Používa sa úplne jednoducho a moje klientky ho milujú :). Jednoducho ten pocit na pleti je taký hladučký.

Ak by ste si ho chceli prísť vyskúšať alebo rovno doplniť do svojho portfólia – a nemáte ešte svoju kozmetickú poradkyňu – tak sa mi ohláste 🙂 a uvidíte, budete z neho rovnako nadšené ako ja  🙂 a moje klientky.

Ešte vás môže zaujímať 

Ak sa vám tento článok páčil, tak ho kľudne zdieľajte ďalej.

Majte krásny dník a nech sa vám všetko vychádza.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi.