Vyberám si život snov

Som nesmierne šťastná, že práve knižka Vyberám si Život Snov uzrela svetlo sveta ako prvá. 

Je to kniha o princípoch, ktoré keď som zaviedla do života, mi pomohli byť šťastnejšou, viacej si užívať život, zlepšiť si vzťahy s ostatnými, pomohli mi zefektívniť moje podnikanie, dokonca schudnúť a hlavne pomohli mi objaviť iný rozmer samej seba … a to som ešte nevedela keď som ju písala ... do pár mesiacov po jej vydaní sa mi splnil ďalší sen - mať vlastný dom. Opäť spôsobom, aký vedia vymyslieť len tam hore :).

Táto knižka vám pomôže sa naladiť na VÁŠ vnútorný navigačný systém, pomôže vám porozumieť emóciám, pomôže vám lepšie vnímať "našepkávania" z vesmíru, ktoré vás budú viesť vašou cestou k splneným  snom ... .

Pomôže mnohým ľuďom zmeniť život

„Vyberám si život snov je prekrásna a inšpirujúca kniha. Určite pomôže mnohým ľuďom zmeniť svoj život. Dnes som ju práve dočítala a urobila som si ďalšie úlohy. Cítim, ako sa posúvam vpred. Ďakujem.“

Janka  

 Je súčasná, je nadčasová

Mati, moc, moc děkuji za dárečky, které jsi mi poslala s knižečkou. Jsem teprve na začátku “studování” knihy a už sklízím první úspěchy. Je současná, je nadčasová, zkrátka je skvělá. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji.

Marcelka 

Otvára srdiečko ...

Moc děkuji za úžasnou knížku,která mi hladí dušičku a otevírá srdíčko…

Jsi úžasný člověk ❤a je mi ctí,že jsi mi vešla do života

Pavlínka  

Posunie to mnohých ďalej 

Máš krásne myšlienkové pochody. Posunie to mnohých ďalej za svojimi cieľmi .... nie len materiálnymi, ale i duševnými ... osobnými ... 

Alenka