Dnes vám ukážem ako zvýrazniť svoje oči … práve kontrastným jednoduchým líčením. Zoberieme sýtu čiernu kontúrku na oči Black a jemný sivasto-prežiarujúci tieˇn Smoky Quartz a zapustíme ich do seba  :). Pozrite si video  kde vám postup okomentujem a vysvetlím.

Táto kontrastná kombinácia pritiahne pozornosť na tvar vašich očí a vdaka sýtej čiernej farbe kontúrky, ktorú rozblendujeme do “dymova” sa viacej otvoria a opticky zväčšia.

Dôležité – ak budete toto líčenie testovať a skúsať na sebe potrebujete mať vhodnú kontúrku – ktorá sa dá rozklesliť ale aj po rozkleslení sa hlavne neodtláča :), potrebuje byť sýto čierna a musí sa s nou ľahko pracovať, aby ste si nenaťahovali zbytočne očká .

A potrebujete mať kvalitný tien a podklad … aby sa vám tien nezlial do čiarky počas celého dna. To fakt nevyzerá dobre 🙂 a hlavne vás to demotivuje líčiť si tiene 🙂 … pričom jediné – čo treba je – zmeniť značku  🙂 toho, čo používame  🙂 .. prídite si veci vyskúšať ku mne a budete nadšené ako moje už klientky, ktoré pár ťahmi vykúzlia prekrásne líčenie … a hlavne líčenie, ktoré im vydrží od rána do večera :D.

A posledné – štetec, ktorým si budete rozkresľovať ceruzku – musí byt J E M N Y …. pretože pokožka očka je tak tenučká a jemnučká …. tak nech je líčenie pre nás príjemné a nie, utrpenie :D. 

Ak si neviete rady, a neviete nájsť či hľadáte niečo kvalitné, hypoalergénne  a trvácne, čo by ste doplnili do svojho šminkového portf’olia .. ozvite sa 🙂

A teraz už šup na video:

Vyskúšajte a dajte mi vedieť ako vám to išlo 🙂

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak by ste sa radi naučili vychytávky od Maťky, či si chceli od nej poradiť, ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.