Chceli by ste vedieť, ako rozkresliť kontúrovaciu ceruzku tak, aby vám opticky zväčšila oči? Alebo máte problém s tým, ako si nakresliť kontúru na oči tak, aby bola rovná? Tak si pozrite techniku – ktorú vám ukážem vo videu – na docielenie tohto vzhľadu.

Toto líčenie patrí medzi moje najloblúbenejšie, práve kôli rýchlosti a tomu, aký super efekt má.

Použijeme len 3 veci – tienik, kontúrovaciu ceruzku a špirálku. 

A teraz už mrk VIDEO s návodom ako aj vy vytvoríte toto líčenie.

VIDEO

Vo videu som použíla

1.tien z našej novej špeciálnej kolekcie, ktorý má unikátnu štruktúru – je to zatavený krém v prášku a preto sa s ním extrémne ľahko pracuje a hlavne krásne farbí. 

2. kontúrovaciu ceruzku, na ktorú sa fakt môžete spoľahnúť. Je vode aj oteru odolná … jediné, čo potrebuje je trošku nechať zaschnúť v momente ako ju nanesiete. Je mäkučká a naozaj stačia len lemné ťahy, aby sme s nou nakreslili čiaru. A čo je dôležité práve v technike ktorú som vám ukázala vo videu – vdaka je štruktúre a konzistencii – sa dá nádherne rozkresliť a následne vieme do nej zapracovať další tien. MOje klienkty aj ja milujem akú skutočne čiernu farbu má. A tým ked sa nou líčite – tak krásne zvýrazní hlbku vášho oka.

3. špirálka – táto špirálka je práve jednou z mojich fakt najobľúbenejších lebo vdaka špeciálnej kefičke krásne oddelí a rozčeše a vytočí riasy a žiadne zlepence nečakajte 😀 . 

Ešte by vás mohlo zaujímať 

Majte krásny dník, ak sa vám čítanie páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk 

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS:  Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.