Máte chuť na rozpité, dvojfarebné ružové pery? Dneska vám vo videu ukážem ako môžete osviežiť svoj vzhľad práve aj rôznou kombináciou farieb na perách. 

Farbičky na pery sú najjednoduchšia zmena image. Nie je to len o farbách rúžu, ale aj ich kombinácii s vhodnou kontúrovacou ceruzkou a tiež spôsobou nanášania … podľa techniky … vieme docieliť rôzne intenzity farieb, a tiež vynovíme svoj vzhľad . 

V dnešnom videu som použila moju obľúnenú farbu kontúrky a pridala som barbiovo ruzový rúž ..  a práve vˇdaka tmavšej farbe kontúrky … sa zvýraznila a osviežila aj ružová farba rúžu … a pery nadobudli iný look. 

Teraz si pozrite videjo .. kde si pozriete naživo ako na to. 

 

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak by ste sa radi naučili vychytávky od Maťky, či by ste chceli prísť pomôcť so starostlivosťou o vašu pleť – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.