Pomaličky ako prichádza sychravejšie a chladnejšie počasie, naša pleť potrebuje prispôsobiť to, ako a čím sa o nu staráme. V dnešnom videu vám ukážem, čo sa oplatí doplniť do vašej výbavy, aby vaša pleť počas zimy žiarila bola krásna.

Prvé príznaky, ktoré treba odchytiť na pokožke – je pnutie, červenanie, vráskavejšia pleť, či šupinky … to sú prvé ukazovatele, nesprávene nastavenej starostlivosť na dané ročné obdobie. 

Ak ich pociťujete, či už vidíte … je dôležité zmeniť to, čo používate a prispôsobiť svoju starostlivosť tomu, čo chce vaša pleť.  Pozrite si video, kde vám vysvetlím, ako a čo doplnam mojim klientkam ja.

Tak si to zrekapitulujme. Dôležité je … aký typ pleti ste … a aký je stav vašej pleti a čo teraz na nu používate. Od toho sa odvíja – či treba doplniť – vhodnejší krém, či tonikum … alebo zmeniť čistenie.   

Ak máte starostlivosť nastavenú výborne … je skvelý čas na doplnenie – peelingu bez zrniečok na prežiarenie pleti, setu masiek pre wellnes doma, a hlavne VITAMINY vo forme séra podľa toho, čo chcete na svojej pleti riešiť, či rozjasnenie, či odstránenie a rozbitie fľakov, či lifting pleti a extra dávku pre žiarivú pleť. 

Verte mi, vaša pleť sa vám za hýčkanie krásne odplatí .. a vy ráno, či večer, ked budete na seba pozerať …budete spokojné a nadšené z toho, aká krásna a mladá a čistá a žiarivá je vaša pleť. 

Vaša pleť  – to ako teraz vyzerá – môže byť totálne zmenená za pár týždnov či mesiacov so správnou starostlivosťou a prístupom. 

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak sa vám čítanie či videjko páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

Ak by ste radi prišli na konzultáciu k Maťke, či si chceli doplniť veci do svojej výbavy pre krásu – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.