Chceli by ste vedieť, čo by sme ráno nemali zabudnúť spraviť pre svoju pleť? Mrknite si videjko, kde vám ukážem pár krokov, ktoré sa oplatí opakovať pre vašu krásu a krásnu pleť … a hlavne zaberú vám len 5 minút.

Tak ako máme rituál starostlivosti o svoje zúbky … tak aj naša pleť a my si zaslúžime – zautomatizovať aj rituál rannej aj večernej starostlivosti o našu pleť.

Ked žienky ku mne prichádzajú na poradenstvo a konzultáciu ohľadne ich pleti – tak sa rozprávame najskôr o ich návykoch – ako sú zvyknuté starať sa o svoju pleť a čo zvyknú používať … a väčšina z nich to ráno fakticky fláka (ja som bola jednou z nich) :). Pokiaľ som sa nenaučila a na vlastnej koži nezistila, že sa mi pleť fakt rapídne upravila, ked som upravila svoj ranný (aj večerný) rituál a ked celá moja starostlivosť, výber krémov čo si capkám na pleť, kedy, ako často … dostala hlavu a pätu. A to isté si prechádzam s nimi. Ideme krok za krokom a vysvetlíme si prečo a aký význam vlastne majú jednotlivé kroky … a ako to pleti pomáha. Možno aj vy chcete dať svoju pleť do pucu – tak sa mi ozvite, a nastavím všetko, čo je treba.

Naša pleť je orgán, ktorý pracuje a obnovuje sa, a samozrejme ked ju dobre živíme, a hýčkame… odrazí sa to na jej vzhľade.

A jasné, že každá žena, chce mať krásnu pleť, chce sa cítiť dobre, chce byť spokojná – ked sa na seba pozrie do zrkadla….

A tak jupíííí do nastavenia si ranného rituálu, vˇdaka ktorému si na seba nájdeme viac času, budeme sa cítiť lepšie a tiež naša pleť sa zmení na presne takú, po akej túžime.

Pozrite si si videjko – kde vám ukážem moj ranný rituál a tiež čo doporučujem aj mojím klientkam

VIDEO : ranný rituál krásnej pleti

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak sa vám čítanie či videjko páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

Ak by ste radi prišli na konzultáciu k Maťke, či si chceli doplniť veci do svojej výbavy pre krásu – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.