Maľujete si obočie a chcete, aby vyzeralo prirodzene? Ak áno, určite si pozrite video nižšie. Podelím sa s vami o jednoduchý tip ako to docieliť a tiež čo použiť. 

Vytrhávate si obočie? 

Vytrhávate si chĺpky samé, či to necháte na profesionála. Pamätám si moje začiatky, kedy som si obočie trhala sama 🙂 a buď som ho príliš vytrhala :)))) a boli z toho dve čiarky alebo som nejako zvláštne vytrhala obluk, alebo nebolo rovnaké :)). Takže moja rada je – navštívte profesionála, nech vám obočie vytrhá prvýkrát a potom je veľmi ľahké si ho upravovať aj doma :). 

Maľovanie obočia – treba to? 

Kedysi som si myslela, že maľovanie obočia je potrebné vtedy, keď nemáte obočie alebo je nejako zvláštne pokrivené :)). Áno, časom som sa dozvedela, že obočie dotvára tvar tváre, a že keď sa prirodzene zvýrazní, tak celé líčenie vyzerá úplne inak a dokonca obočie mení výraz tváre

Maľovanie obočia – pár tipov, čo nerobiť ak chcete prirodzený look

  • netrhať si zvláštne tvary alá nike čiarka :), rad nevyditeľných chĺpkov, tenká čiarka
  • ak máte husté obočie používajte bledý tienik alebo bledú ceruzku 
  • ak máte veľmi tmavé chĺpky tiež používajte radšej bledší tieň alebo ceruzku
  • ak máte obočie, ktoré treba predĺžiť – je krátke – tak použite samozrejme ceruzku alebo tieň rovnakej farby
  • ak sa potíte určite nepoužívajte tien na nakreslenie obočia

A teraz si pozrite si video, s jednoduchými tipmi ako na maľovanie obočia, aby vyzeralo prirodzene.

Verím, že tieto tipy vyskúšate a dáte mi vedieť ako to išlo. Kočky, obočie je tak veeeľmi široká a obsiahla téma, že sa k nej určite ešte vrátime :).

Ak sa vám článok a video páčilo – tak ich kľudne zdieľajte ďalej. Ak si chcete doplniť veci do svojho portfólia, tak sa mi ozvite (ak ešte nemáte svoju kozmetickú poradkyňu)- väčšinu z nich mám skladom.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Práve rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors vo vašom regióne, neviete náhodou o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, koníček alebo novú príležitosť? Ak áno, napíšte mi.