Chceli by ste vedieť, ktoré kľúčové kroky netreba vynechať z vašej večernej starostlivosti o pleť? V dnešnom videu vám ukážem

Večerný Rituál Krásy, ktorý sa vždy vyplatí poctivo dodržiavať … nielen pre nás … v rámci relaxácie a uvoľnenia mysle a oddýchnutia si od busy dna… ale aj naša pleť bude rozkvitať každým jedným dnom. 

Večerná starostlivosť je pre nás a našu pleť tak kľúčová. Pretože tak, ako sa my nastavíme – nastavíme svoju hlavu každý večer … tak bude vyzerať aj náľ nasledujúci den.

A to isté platí aj na našu pleť. Ked ju šetrne vyčistíme do hlbky, dodáme jej regeneráciu a kopec hydratácie … tak aj ráno – to bude vyzerať omnoho lepšie. 

Ak nie sme spokojní s tým, ako naša pleť vyzerá – treba zmeniť svoje návyky a zmeniť to, čo na ˇnu používam a tiež ako to používam.

Práve preto milujem robiť poradenstvá a konzultácie, kedy žienkam pomáham nastaviť práve starostlivosť o ich pleť – ktorá sa perfektne hodí aj do životného štýlu aký majú.

A teraz už šup pozrieť večerný rituál – krok za krokom

VIDEO – Večerný Rituál Krásy

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak sa vám čítanie či videjko páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

Ak by ste radi prišli na konzultáciu k Maťke, či si chceli doplniť veci do svojej výbavy pre krásu – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.