Štetce nám vedia pekne uľahčiť a spríjemniť a urýchliť líčenie očí, či nanášanie lícenky, bronzeru a rozjasňovača. Ale musia byť jemné, musí sa s nim dobre pracovať a potrebujeme vedieť aj vychytávky ako ich používať a to je to, o čo sa s vami podelím v dnešnom videu nižšie.

Už od konca decembra testujem našu novú sadu štetcov, ktorá príde na trh od 16.1.. Úprimne, bola som fakt spokojná so štetcami, ktoré sme mali doteraz, ale je skvelé zistiť, že náš výskuma vývoj stále napreduje a dodávajú nám nové a lepšie produkty, vďaka ktorým môžeme byť krajšie ešte rýchlejšie a jednoduchšie  🙂 a tak to je presne s našimi novými štetcami.

Sú hebučko jemné, perfektne zostrihané a majú špeciálny tvar, ktorý uľahčuje nanášanie či tieňov alebo lícenky či iných líčidiel.

Vďaka novým štetcom je líčenie väčšia zábava a tiež je rýchlejšie, lebo vďaka špeciálnym zrezadným štetinám – štetec nanesie farbičku presne tam, kam má.

Okrem štetcov nám pribudli aj nové tiene s totálne novou štruktúrou a konzistenciou, ktoré vôbec nepadajú, sedia perfektne na očku a sú plné minerálov a hlavne sú šetrné k pokožke na oku.

Pri práci so štetcami si všímajte:

  • tvar štetca
  • hustotu štetín
  • dĺžku štetín
  • zostrihanie štetín
  • kvalitu štetín

a podľa toho si zvoľte, ktorý štetec kam použijte. A teraz si už pozrite video – kde vám vysvetlím presne ako na to:

VIDEO 

Verím, že ste sa niečo nové dozvedeli a že budete trénovať na sebe.

Ešte sa vám môžu páčiť tieto články

Ak sa vám tento článok a video páčilo, tak to kľudne zdieľajte ďalej.

Ak by ste chceli prísť ku mne na bezplatnú hodinku krásy,  kde vám poradím a nastavím vhodnú starostlivosť na vašu pleť a vyberiem správny makeup a ukážem rozjasňujúce líčenie, alebo prípadne by ste si chceli doplniť veci, ktoré som používala vo videu – a nemáte ešte svoju kozmetickú poradkyňu – tak mi napíšte.

Majte krásny dník a budem sa na vás tešiť.

vaša Maťka

Martina Lamošová

PS: Príležitosť na spoluprácu či kariéru: rozširujem svoj tím o nové kozmetické poradkyne a sales directors, ak viete o niekom, koho by bavila kozmetika, líčenie, či hľadá zmenu, rozpýlenie, privyrobenie, brigádu, koníček alebo novú príležitosť popri práci/škole alebo naplno, tak mi napíšte na martina@poradkyna.sk . 

PS: Ak by ste sa radi zdokonalili v líčení od základov z pohodlia domova – tak toto by sa vám mohlo páčiť .