Zaujímavým oživením líčenia pier … je technika OMBRE. Dneska vám ukážem vo videu, ako si ombré na perách môžete vykúzliť aj vy.

Ombre technika je zapúšťanie jednej farbičky do druhej. Dnneska použijeme moju obľúbenú výrazne tmavú krásnu kontúrku Berry (má tmavý malinový oddtien) a zapustíme do nej bledučký rúž od Love Me Pink.

Výborne sa s nimi pracuje, pretože ich konzistencia je dostatočne krémová na to, aby sa dala rozblendovať … a zároveˇn líčenie pier zostane bez rozpíjania.

Doležité je urobiť tmavú kontúrku dostatočne hrubú … aby sme mali vôbec čo rozkontúrovavať :D.

Teraz si pozrite video ako na to 🙂 a skúste trénovať a dajte mi vedieť ako vám to išlo 😀

 

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak by ste sa radi naučili vychytávky od Maťky, či si chceli od nej poradiť, aby vybrala správny krém, čistítko, či masku pre vás – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.