Blíži sa nám čas vianočných večierkov, a ak máte chuť na niečo iné ako veľké dymáky :), ak máte chuť na decentnú, šmrncovnú kombináciu sivastých oddtienov so zvýraznením očka v krásnej hviezdnej modrej farbe … tak si určite pozrite video – kde vám ukážem ako si môžete aj vy vykúzliť tento vzhľad.

Niekedy máme chuť byť rafinovane tajomné … mať zastretý pohľad a nechať, aby farby prirodzene podčiarkli naše črty … máme chuť svoj pohľad odieť do závoja čiernych rias .. a nechať jemné trblietky aby prežiarili náš pohľad.

Také bude dnešné líčenie. Vybrala som 4 kombináciu krásnych tieno z chromafusion verzie … ktoré krásne držia na očku a vynikajúco sa  s nim pracuje. Zvolila som matný ties sivasty a matný staroružový a vˇdaka ich špeciálnej konzistencii sa dajú bombasticky nablendovať do rafinovanej farby. Na zvýraznenie tvaru očka zvolíme prekrásnu farbu starry night – hviezdna noc … a pridáme kontrast skvelou tekutou fixou na oči v prekrásnej a hlavne hlbokej čiernej farbe … a zakončíme to nanesením špirálky, ktorá vaše riasy prenádherne vytočí a otvorí tak očko. Na pery zvolíme trendy kontúrku Rose a pridáme rúž Rosewood.

A teraz už šup na video, kde vám ukáže ako to všetko skombinovať.

VIDEO ako vykúzliť tento look

Ešte by vás mohlo zaujímať

Ak sa vám čítanie či videjko páčilo alebo ste sa dozvedeli niečo nové, zdieľajte dalej.

Ak by ste radi prišli na konzultáciu k Maťke, či si chceli doplniť veci do svojej výbavy pre krásu – ozvite sa.

Majte krásny dník

vaša Maťka

Martina Lamošová

  • +421 918 51 60 20
  • martina@poradkyna.sk
  • www.poradkyna.sk

“Pomáham a radím Ženám ako umocniť svoju krásu a využívať naplno svoj potenciál v živote, v práci aj podnikaní. Blog s videami a tipmi nielen o kráse, ale aj ako sa cítiť skvelo po celý den a každý den nájdeš na: www.Poradkyna.sk

  • poradenstvo a riešenie problémov s pleťou, líčenie na svadby, plesy, stužové, kurzy a výuka líčenia a sebalíčenia, coaching pre biznis a pre život

PS: Prečítaj si prvú kapitolu z mojej knihy Vyberám si život snov. Klik sem pre viac info.

PS2: Chceš dostávať všetky novinky od Maťky emailom medzi prvými? Klik sem a zadaj svoj email.